• Anasayfa
  • Yüksek Lisans
  • İşletme Yönetimi Yüksek Lisans (MBA)

MBA - İşletme Yönetimi Yüksek Lisans

İŞLETME YÖNETİMİ (MBA) Yüksek Lİsans Programı 

genel bakış

İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı (MBA), çalışma sırasında iş sorumluluklarınızı ve/veya aile yükümlülüklerinizi esnek bir şekilde birleştirmenizi sağlar. Programın formatı size istediğiniz yerde ve programınıza uygun olduğunda çalışma fırsatı sunar.

Sınav stresi yaşamazsınız ancak odaklanmanızı ve kişisel gelişiminize katkıda bulunmak amacıyla her ders için ödevlere yönlendirileceksiniz. Bu ödevler çok odaklı olarak hazırlanmış olup ve sizi iş dünyasındaki güncel gelişme hedefine doğru yönlendirecektir. 

 

Program yapısı

Click here for details

sss

Ne zaman kayıt olabilirim?

Herhangi bir zamanda başlayabilirsiniz. Bu program, kendi çalışma programınızı ayarlayabileceğiniz uzaktan özeğitim programıdır.

Program için giriş şartı nedir?

  1. Lisans diploması veya eşdeğer yeterlilik
  2. İngilizce dil yeterliliği
  3. Yüksek Lisans Diploması veya MBA için eşdeğer yeterlilik
  4. Yönetim pozisyonunda en az 5 yıllık iş tecrübesine sahip 28 yaş ve üstü adaylar başvurabilir

Kabul için gerekli belgeler nelerdir?

Belgelerinizi başvuru sürecinde teslim ediniz.
  1. Eğitim sertifikaları
  2. Pasaport fotokopisi
  3. Biyometrik fotoğraf
  4. MBA programını incelemek için motivasyon beyanı-en az 300 kelime

Eğitim materyallerini sağlıyor musunuz?

Evet. PCIE eğitim materyalleri, videoları, okuma materyalleri, sınavları ve ödevlerin tamamını sağlamaktadır ve bu materyallerin tamamı PCI LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) ve PCIE telefon uygulamasında online olarak kullanılabilir..

Bu programın değerlendirme yöntemi nedir?

Her modül için ödev ve bir proje ödevi.

MBA programının toplam süresi ne kadardır?

4 ila 6 ay

Ek eğitim desteği sağlıyor musunuz?

Evet, sorularınızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta ile gönderebilirsiniz. Bunun yanısıra, eğitim ücretlerimiz çok uygun olduğundan ve program kendi kendine çalışma temelli olacak şekilde tasarlandığından, saati 30 Euro'luk bir ücretle kişiselleştirilmiş çevrimiçi öğretmen desteği alabilirsiniz.

Diplomamı nasıl alabilirim?

Size diplomanızın yüksek çözünürlüklü elektronik örneğini ücretsiz olarak göndereceğiz. Transciptinizle birlikte diplomanızın basılı bir kopyasını 50 Euro diploma ücreti karşılığında adresinize gönderilecektir. Lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulundan emin olun. Kurye ücretleri bulunduğunuz yere göre değişecektir ve gönderi ödemesi öğrenciye aittir.

İLETİŞİM FORMU