• Anasayfa
  • Lisans
  • Asya Ülkelerinde Lamar Üniversite Programı

ASYA Ülkelerinde LAMAR Üniversitesi

asya Lamar üniversitesi 

Lamar Asia

  • Beaumont, Teksas'ta bölgesel olarak akredite bir devlet okulu olan Lamar Üniversitesi'nden ve Texas Eyalet sisteminin bir parçası olan ve Paris Uluslararası Eğitim Koleji'nden bir derece olan Lamar Üniversitesi'nden hemen hemen tüm ana dallarda tam akredite bir ABD derecesi alabilirsiniz.
  • Muhteşem (ve COVID'siz) Bangkok Tayland'da ve sonunda, isterseniz Cebu, Filipinler veya herhangi bir yerde yaşayın, çünkü program tamamen online (çevrimiçi) olarak tamamlayabilirsiniz.
  • Eyalet içi öğrenci olarak ödeyeceğiniz tutarın 1/3'ünden ve eyalet dışı eğitim ücretinin 1/5'inden daha azını harcayabilirsiniz.
  • Online İngilizce öğreterek eğitiminizi tamamen destekleyebilir (sizin öğrenci bulmanıza yardımcı olabiliriz) ve eğitiminizi ve yaşam masraflarınızı karşılayacak kadar kazanabilirsiniz.

Eşsiz uluslararası deneyim kazanırken (ve sizi gelecekte daha fazla istihdam edilebilir hale getirirken) uygun fiyatlı ancak değerli bir derece elde etmek isteyenler için Lamar Asya programı mükemmel bir seçim olabilir.

Bangkok Tayland'daki ilk iki yıl eğitim alabilir. Ardından son 2 yılınız için Filipinler, Cebu'ya gidebilir ve dört yıl içinde Lamar Üniversitesi'nden ve Paris Uluslararası Eğitim Koleji'nden ikinci derecenizle mezun olabilirsiniz.

Nerede kalacağınız, ne yiyeceğiniz ve nasıl dolaşacağınız konusunda endişelenmeniz çok doğaldır. Muhtemelen hiç Bangkok ya da Cebu'ya gitmemişsinizdirr. Ancak bu paket, eğitiminiz sırasında barınma, yemekler, dil kursları ve kültürel eğitimleri de içerir.


Bu deneyim sizi farklılaştıracak ve Amerika Birleşik Devletleri'nde daha geleneksel eğitim yolunu kullanan diğer öğrencilere ayak uydurmanızı sağlayacaktır.. Bu nedenle, yurtdışında yaşayacağınız zaman sadece heyecan verici ve ufuk açıcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda sizi daha çekici bir çalışan yapacak değerli Uluslararası deneyim de verecektir.

Bu programda şunları alacaksınız:
1. Hem Lamar Üniversitesi hem de Paris Uluslararası Eğitim Koleji'nden bir derece için tam eğitim,
2. Mutfaklı 300 metrekarelik temiz bir apartman dairesinde ortak konut,
3. Gıda bütçesi,
4. Sağlık Sigortası,
5. Tay dili dersleri,
6. Yerel Ulaşım/Alışveriş/Yeme/Aktivite Turu,
7. Kültürel Eğitim,
8. Aylık isteğe bağlı geziler,

Karşılaştırmalı Maliyetler:

SEMESTER MALİYETİ    ASYA ÜLKELERİNDE LAMAR  EYALET İÇİ EYALET DIŞI
 Okul  Ücreti 2,500 $  6,000 $  12,000 $ 
 Kitap ve Materyal  50 $ 600 $  600 $ 
 Oda/Pansiyon  1,490 $ 6000 $   6,000 $
 Semester Maliyet  4,040 $ 12,600 $   18,600 $
 Dört-Yıl Maliyet Toplamı 32,320 $  100,800 $  148,800 $ 

Ortalama bir ABD öğrencisi üniversiteyi 38.000 $ borçla bitiriyor. Tüm derecenizi bitirin ve sadece 30.000 $ ödeyin.
Büyükanne ve büyükbabanızın diplomalarını yarı zamanlı bir işte ödediği hikayelerini hiç duydunuz mu? Yarı zamanlı çalışarak tüm eğitiminizi finanse edin! Çevrimiçi İngilizce öğretirken iş bulmanızda size yardımcı olabiliriz. Haftada 13 saatten biraz fazla çalışarak ve (ortalama olarak) saat başına 17.50 $ kazanarak tüm masraflarınızı ödersiniz ve derece borcunuzu ödemeden bitirirsiniz.

İLETİŞİM FORMU