• Anasayfa
  • Lisans
  • TESOL (İkinci Dil Olarak İngilizce Eğitimi) Lisans

İngilizce Öğretmenliği (TESOL) Lisans Programı

paris uluslararası eğitim kolejİ (PCIE) İngİlİzce öğretmenliği (TESOL- Teacıng englIsh as a second or foreıgn language) Lİsans Programı

 Paris Uluslararası Eğitim Koleji TESOL Lisans programı online 120 kredilik programı erişilebilir, uygun fiyatlı ve uluslararası standartlardadır. 

Erişilebilir: En son teknolojiye sahip Eğitim Yönetim Sistemimiz (LMS- Learning Management System) aracılığıyla bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan çalışabilir, sınavlara girebilir, ödevlerinizi teslim edebilir, öğretmenlerinizden geri bildirim alabilir ve diğer öğrencilerle iletişim kurabilirsiniz. Sınıflarımız asenkrondur, istediğiniz zaman, programınıza göre, size uygun bir zamanda başlar veya biter.

Uygun fiyatlı: Kredi başına 40 € 'da, toplam 4.990 €' luk bir ücretle (çalışma sürenize yayılmış), TESOL'deki Lisans dereceniz dünyanın en uygun fiyatlı derecelerinden biri olacak-4 yıl boyunca ayda 100 € ' dan biraz fazla eğitim ücretiyle tamamlayabilirsiniz. 

Uluslararası: Paris Uluslararası Koleji, Paris Akademisi Rektörü, Ile-de-France akademik bölgesi Rektörü tarafından lisans deresi verme yetkisine sahiptir. Bu yetki, Paris Uluslararası Eğitim Koleji'ni arayarak doğrulanabilir.

Bunun yanı sıra 1979 Avrupa bölgesine ait Devletlerde Yüksek Öğrenim ile ilgili çalışmaların, diplomaların ve derecelerin tanınmasına ilişkin Birleşmiş Milletler Sözleşmesi aracılığıyla, PCIE'DEN dereceler dünya çapında uluslar tarafından tanınacaktır.

PCIE, ABD bölgesel akredite bir kolej veya üniversite eşdeğeri olarak kabul edilmiştir.

Lütfen dikkat: PCIE öğrencileri online (çevrimiçi) eğitim görür ve ED vizesi için uygun değildir

Program yapısı

Click here for details

sss

Ne zaman kayıt olabilirim?

Herhangi bir zamanda başlayabilirsiniz. Bu program, kendi çalışma programınızı ayarlayabileceğiniz uzaktan özeğitim programıdır.

Program için giriş şartı nedir?

  1. Lise diploması veya eşdeğer yeterlilik
  2. İngilizce dil yeterliliği

Kabul için gerekli belgeler nelerdir?

Belgelerinizi başvuru sürecinde teslim ediniz.
  1. Eğitim sertifikaları
  2. Pasaport fotokopisi
  3. Biometrik fotoğraf

Eğitim materyallerini sağlıyor musunuz?

Evet!! PCIE eğitim materyalleri, videoları, okuma materyalleri, sınavları ve ödevlerin tamamını sağlamaktadır ve bu materyallerin tamamı PCI LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) ve PCIE telefon uygulamasında online olarak kullanılabilir..

Bu programın değerlendirme yöntemi nedir?

Her modül için ödev ve bir proje ödevi

BBA (İşletme Yönetimi Lisans Programı) toplam süresi ne kadardır?

18 ila 24 ay

Ek eğitim desteği sağlıyor musunuz?

Evet, sorularınızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta ile gönderebilirsiniz. Ancak , eğitim ücretlerimiz çok uygun olduğundan ve program kendi kendine çalışma temelli olacak şekilde tasarlandığından, saatte 30 Euro'luk bir ücretle kişiselleştirilmiş çevrimiçi öğretmen desteği alabilirsiniz.

Diplomamı nasıl alabilirim?

Size diplomanızın yüksek çözünürlüklü elektronik örneeğini ücretsiz olarak göndereceğiz. Transciptinizle birlikte diplomanızın basılı bir kopyasını 50 Euro diploma ücreti karşılığında adresinize gönderilecektir. Lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulundan emin olun. Kurye ücretleri bulunduğunuz yere göre değişecektir ve gönderi ödemesi öğrenciye aittir.

İLETİŞİM FORMU