Misyonumuz

ERİŞİLEBİLİR, UYGUN FİYATLI, ULUSLARARASI

PCIE bir uzaktan eğitim yüksek öğretim kurumudur ve dünyanın dört bir yanındaki öğrencilerin çoğunluğu için en iyi seçenek olduğunu düşündüğümüz için uzaktan eğitim modelini seçtik.

Kurslarımız benzersiz bir tasarıma sahip olduğundan, öğrencilerimiz daha fazla bilgi edinir ve bilgilerini gerçek dünyada kullanmaya daha iyi hazırlanırlar. Sistemimiz  mevcut en kaliteli eğitim sağlamak için en iyi teknolojilerle donatılmıştır.

Kurslarımız tamamen online (çevrimiçi) olduğundan ve bu yüksek teknolojiyi kullandığından, öğrencilerimizi daha fazla mesleki deneyim kazanmaya ve kendi zaman planlamalarına  uygun  zamanda çalışmaya teşvik ediyoruz. 

Bu teknolojiyi kullandığımız ve online (çevrimiçi) eğitim kurumu mantığını benimsediğimiz için, programlarımızı benzersiz bir şekilde uygun fiyatlı hale getirebiliyoruz. Öğrenciler yüksek  borçlanma yapmakdan akademik derecelerini bitirebilme olanağı elde etmektedirler. Zaman ve para açısından bir yatırım olmakla birlikte bu yatırım makul ve çok yüksek bir getiriye sahip olanaklar sunmaktadır.

Ders kitapları ve çalışma materyalleri gibi gizli maliyet yok.
Zorunlu sınıf katılımı yok.

Her yerden ve her zaman öğrenin.
Hedeflerinize ulaşmak için borçsuz eğitim alın (iş ve seyahat).

 
 “Programlarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bizimle çalışma deneyiminin keyfine varacağınızdan eminiz”

 

İLETİŞİM FORMU