Doktora (Ph.D.)

Doktora programları (Ph.D.)

genel bakış

Doktora (Ph. D) programı, küresel ekonomimizdeki en büyük zorlukların üstesinden gelmek için araştırmaya dayalı liderlik stratejilerine odaklanma fırsatına sahip olacaksınız. Sonuçta, bir Doktora (PH.D) adayı olarak, deneyiminize ve kanıtlanmış uzmanlığınıza özgü bir konuyla ilgili bir tez ile alanınızı geliştirmeniz istenecektir.

SSS

Ne zaman kayıt olabilirim?

Herhangi bir zamanda başlayabilirsiniz. Bu program, kendi çalışma programınızı ayarlayabileceğiniz uzaktan özeğitim programıdır.

Kabul için gerekli belgeler nelerdir?

Belgelerinizi başvuru sürecinde teslim ediniz.
  1. Eğitim sertifikaları
  2. Pasaport fotokopisi
  3. Biyometrik fotoğraf
  4. Tez Önerisi (Programa kabul edildikten sonra sunulacaktır)

Bu programın değerlendirme yöntemi nedir?

En az 25.000 ila 40.000 kelimelik tez. Tezin onaylanmasının ardından aday, tezini sözlü sınavda savunmak zorundadır.

Ek eğitim desteği sağlıyor musunuz?

Evet, sorularınızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta ile gönderebilirsiniz. Bunun yanısıra, eğitim ücretlerimiz çok uygun olduğundan ve program kendi kendine çalışma temelli olacak şekilde tasarlandığından, saati 100 Euro'luk bir ücretle kişiselleştirilmiş çevrimiçi öğretmen desteği alabilirsiniz..

Diplomamı nasıl alabilirim?

Size diplomanızın yüksek çözünürlüklü elektronik örneğini ücretsiz olarak göndereceğiz.

Transciptinizle birlikte diplomanızın basılı bir kopyasını 50 Euro diploma ücreti karşılığında adresinize gönderilecektir. Lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulundan emin olun. Kurye ücretleri bulunduğunuz yere göre değişecektir ve gönderi ödemesi öğrenciye aittir.

İLETİŞİM FORMU