Genel Eğitim Lisans Programı (B.Ed)

GENEL EĞİTİM LİSANS PROGRAMI 

GENEL TANIM

Genel Eğitimde Lisans Eğitiminin  amacı, daha yetenekli, verimli, uluslararası odaklı bir öğretim gücü hazırlamaktır. Program, gelecekteki öğretmenleri gerekli bilgi ve becerilerle donatmanın yanı sıra Sürekli Eğitim zihniyetini telkin etmeyi amaçlamaktadır :

a) öğrenme çıktılarını en üst düzeye çıkarmak için en iyi uygulamalara katılma,

b) İngilizce alanında günlük öğretimde sağlam eğitim kuram ve ilkelerini ve ilgili görevleri kullanma,

c) iş hayatında yoğun  olan, ancak yine de eğitimde mesleki kariyerlerini artırmak için uluslararası kabul görmüş bir öğretim sertifikası almak isteyen öğretmenlere yaratıcı ve esnek bir fırsat sağlamak.

Program yapısı

Click here for details

sss

Ne zaman kayıt olabilirim?

Herhangi bir zamanda başlayabilirsiniz. Bu program, kendi çalışma programınızı ayarlayabileceğiniz uzaktan özeğitim programıdır.

Program için giriş şartı nedir?

  1. Lise diploması veya eşdeğer yeterlilik
  2. İngilizce dil yeterliliği/li>

Kabul için gerekli belgeler nelerdir?

Belgelerinizi başvuru sürecinde teslim ediniz.
  1. Eğitim sertifikaları
  2. Pasaport fotokopisi
  3. Biometrik fotoğraf

Eğitim materyallerini sağlıyor musunuz?

PCIE eğitim materyalleri, videoları, okuma materyalleri, sınavları ve ödevlerin tamamını sağlamaktadır ve bu materyallerin tamamı PCI LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) ve PCIE telefon uygulamasında online olarak kullanılabilir.

Bu programın değerlendirme yöntemi nedir?

Her modül için ödev ve bir proje ödevi.

Ek eğitim desteği sağlıyor musunuz?

Evet, sorularınızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta ile gönderebilirsiniz. Ancak , eğitim ücretlerimiz çok uygun olduğundan ve program kendi kendine çalışma temelli olacak şekilde tasarlandığından, saati 30 Euro'luk bir ücretle kişiselleştirilmiş çevrimiçi öğretmen desteği alabilirsiniz.

Diplomamı nasıl alabilirim?

Size diplomanızın yüksek çözünürlüklü elektronik örneğini ücretsiz olarak göndereceğiz.

Transciptinizle birlikte diplomanızın basılı bir kopyasını 50 Euro diploma ücreti karşılığında adresinize gönderilecektir. Lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulundan emin olun. Kurye ücretleri bulunduğunuz yere göre değişecektir ve gönderi ödemesi öğrenciye aittir.

İLETİŞİM FORMU