• Anasayfa
  • Lisans
  • Okul Öncesi Eğitim Lisans Programı

Okul Öncesi Eğitim Lisans Programı (B.Ed)

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM LİSANS PROGRAMI (B.Ed)

GENEL BAKIŞ

Çocuklarla vakit geçirmeyi seviyorsanız, neden bir kariyer yapmıyorsunuz? Okul Öncesi Eğitim Lisansımız, ihtiyacınız olan beceri, bilgi ve nitelikleri sizlere sağlayacaktır.

Okulda öğretmenlik yapmak ister misiniz? Kendi ülkenizde mi yoksa yurtdışında mı? Yada belki  online öğretmen olmak istiyorum. Ya da kendi anaokulunuzu veya çocuk eğitim merkezinizi açmayı düşünebilirsiniz. Bütün bunlar ve daha fazlası bu program ile mümkün olacaktır. 

Bu derece hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, buraya tıklayın.

Yada başvurmak isterseniz, sadece birkaç dakikanızı ayrımanız yeterli olacaktır.  Ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Program yapısı

Click here for details

sss

Ne zaman kayıt olabilirim?

Herhangi bir zamanda başlayabilirsiniz. Bu program, kendi çalışma programınızı ayarlayabileceğiniz uzaktan özeğitim programıdır.

Program için giriş şartı nedir?

  1. Lise diploması veya eşdeğer yeterlilik
  2. İngilizce dil yeterliliği

Kabul için gerekli belgeler nelerdir?

Belgelerinizi başvuru sürecinde teslim ediniz.
  1. Eğitim sertifikaları
  2. Pasaport fotokopisi
  3. Biometrik fotoğraf

Eğitim materyallerini sağlıyor musunuz?

Evet. PCIE eğitim materyalleri, videoları, okuma materyalleri, sınavları ve ödevlerin tamamını sağlamaktadır ve bu materyallerin tamamı PCI LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) ve PCIE telefon uygulamasında online olarak kullanılabilir.

Bu programın değerlendirme yöntemi nedir?

Her modül için ödev ve bir proje ödevi.

Ek eğitim desteği sağlıyor musunuz?

Evet, sorularınızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta ile gönderebilirsiniz. Ancak , eğitim ücretlerimiz çok uygun olduğundan ve program kendi kendine çalışma temelli olacak şekilde tasarlandığından, saati 30 Euro'luk bir ücretle kişiselleştirilmiş çevrimiçi öğretmen desteği alabilirsiniz.

Diplomamaı nasıl alabilirim?

Size diplomanızın yüksek çözünürlüklü elektronik örneğini ücretsiz olarak göndereceğiz.

Transciptinizle birlikte diplomanızın basılı bir kopyasını 50 Euro diploma ücreti karşılığında adresinize gönderilecektir. Lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulundan emin olun. Kurye ücretleri bulunduğunuz yere göre değişecektir ve gönderi ödemesi öğrenciye aittir.

İLETİŞİM FORMU