• Anasayfa
  • Destek
  • Online Eğitim Nasıl Çalışır

Online Eğitim Nasıl Çalışır

Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS), PCIE’nin teknik destekçisi olan Oregon Uluslararası Eğitim Enstitüsü (OIIE) tarafından sağlanmaktadır. LMS'miz, çalışmalarınızı hızlı ve verimli bir şekilde tamamlayabilmenizi sağlamak için tasarlanmış son teknoloji bir sistemdir.

Tamamen entegre çevrimiçi kabul yazılımımızla kolaylaştırılmış kabul süreçlerimiz.

Online ve diğer sistemlerimizle entegre edilmiş kabul sürecimiz öğrencilerimizin kabul ve öğrenci işleri süreçlerini kolaylaştırmıştır. Tüm belge ve beyanlar elektronik ortamdan online sistemimize yüklenebilir ve tüm kabul ve ödeme süreçlerihızlı, pratik ve basitleştirilmiş olarak siz öğrencilerimize sunulmaktadır.

PCIE'nin sınıfları, öğrencilerin sınıftaki derslerin hızını kendi programlarına göre ayarlamasına uygun şekilde tasarlanmıştır. PCIE'de, eski moda öğretmen merkezli eğitim sistemlerinden modern öğrenci merkezli sisteme evrilmek için yeni teknolojik imkanları sınıf ortamımıza entegre ettik. PCIE, öğretmeni öğrenciye ve öğrenciden öğrenci etkileşimini geliştirmek ve teşvik etmek için sosyal bir platform sağlar. Öğrenciler, aktif konuşmalara, münazaralara veya grup problem çözme oturumlarına katılmak için kolayca çalışma grupları oluşturabilirler. Çoktan Seçmeli, Açık Uçlu veya boşlukları doldurma gibi çeşitli soru türlerine sahip kısa sınavlar / testler aracılığıyla değerlendirmeler çevrimiçi olarak verilmekte ve her ders, o sınıfta kazanılan becerileri göstermek için tasarlanmış bir final ödevine / projesine sahip olacaktır.

Herhangi bir soru veya sorun olması durumunda, lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden destek ekibimizle iletişime geçiniz.

Lütfen e-posta konu satırında her zaman Öğrenci Kimlik Numaranızı belirtin. Sorununuzu en iyi şekilde çözmek için e-postanıza yanıt vermek için Skype, Facebook Messenger, LINE veya yüz yüze görüşmenin yararlı olduğu düşünülen diğer video konferans çözümleri gibi çeşitli iletişim kanalları mevcuttur. Bununla birlikte, sorununuzu gösteren ilk kişinin e-posta yoluyla iletmeniz ekibimize talep ve sorularınızı daha hızlı takip etme imkanı sunacaktır.

İLETİŞİM FORMU