• Anasayfa
  • Lisans
  • Uluslar Arası Ticaret İşletme Yönetimi Lisans

Uluslar Arası Tİcaret İşletme Yönetimi Lisans Programı (BBA)

ULUSLAR ARASI TİCARET'TE İŞLETME YÖNETİMİ LİSANS PROGRAMI

GENEL BAKIŞ

Uluslararası Ticaret'te İşletme Yönetimi lisans programı, mezunlarını küreselleşen bir dünyada iş yönetimi alanında beceri ve bilgi ile geliştirmeyi amaçlamaktadır. Program, öğrencileri işletme ve diğer ilgili alanlarda bilgi ile donatmayı hedeflemektedir.  Öğrenciler bilgilerini analiz, planlama, karar verme ve çalışmalarını etkin bir şekilde yerine getirme konusunda entegre edebilirler. Program ayrıca öğrencilerin hem doğrudan hem de dolaylı olarak işletme alanında deneyim kazanmalarına yardımcı olur. Sonuç olarak, öğrenciler bilgilerini dinamik bir iş ortamında çalışmak için uygulayabilirler.

Program yapısı

Click here for details

sss

Ne zaman kayıt olabilirim?

Herhangi bir zamanda başlayabilirsiniz. Bu program, kendi çalışma programınızı ayarlayabileceğiniz uzaktan özeğitim programıdır..

Program için giriş şartı nedir?

  1. Lise diploması veya eşdeğer yeterlilik
  2. İngilizce dil yeterliliği
  3. İşletme Yönetimi Lisans (BBA) için yüksek okul diploması ya da eşdeğer yeterlilik

Kabul için gerekli belgeler nelerdir?

Belgelerinizi başvuru sürecinde teslim ediniz.
  1. Eğitim sertifikaları
  2. Pasaport fotokopisi/li>
  3. Biometrik fotoğraf

Eğitim materyallerini sağlıyor musunuz?

Evet.PCIE eğitim materyalleri, videoları, okuma materyalleri, sınavları ve ödevlerin tamamını sağlamaktadır ve bu materyallerin tamamı PCI LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) ve PCIE telefon uygulamasında online olarak kullanılabilir.

Bu programın değerlendirme yöntemi nedir?

Her modül için ödev ve bir proje ödevi.

BBA toplam süresi ne kadardır?

12 ila 24 ay

Ek eğitim desteği sağlıyor musunuz?

Evet, sorularınızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta ile gönderebilirsiniz. Ancak , eğitim ücretlerimiz çok uygun olduğundan ve program kendi kendine çalışma temelli olacak şekilde tasarlandığından, saati 30 Euro'luk bir ücretle kişiselleştirilmiş çevrimiçi öğretmen desteği alabilirsiniz.

Diplomamı nasıl alabilirim?

Size diplomanızın yüksek çözünürlüklü elektronik örneğini ücretsiz olarak göndereceğiz. Transciptinizle birlikte diplomanızın basılı bir kopyasını 50 Euro diploma ücreti karşılığında adresinize gönderilecektir.

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulundan emin olun. Kurye ücretleri bulunduğunuz yere göre değişecektir ve gönderi ödemesi öğrenciye aittir.

İLETİŞİM FORMU