• Anasayfa
  • Lisans
  • Araştırma Lisans Programı (Bachelor of Research)

Araştırma Lisans Programı (Bachelor of Research)

araştırma lisans programı  (B.Res)

genel bakış

Araştırma Lisans Programı,  aday tarafından seçilen belirli bir alan veya alanda araştırma yaparak mezunları beceri ve bilgiyle geliştirmeyi amaçlar. Program, akademik özgürlüğü ve açık fikirliliği en üst düzeye çıkarmak için öğrencileri seçilen ana dalda bilgi ile donatır. Öğrenciler bilgilerini analiz etme, planlama, karar verme ve çalışmalarını etkili bir şekilde gerçekleştirme süreçlerine entegre edebilirler. Program ayrıca öğrencilerin hem doğrudan hem de dolaylı yollarla araştırma yaparak deneyim kazanmalarına yardımcı olur. Sonuç olarak, öğrenciler seçtikleri alanda dinamik bir ortamda çalışmak için bilgilerini uygulayabilirler.

Program yapısı

Click here for details

sss

Ne zaman kayıt olabilirim?

Herhangi bir zamanda başlayabilirsiniz. Bu program, kendi çalışma programınızı ayarlayabileceğiniz uzaktan özeğitim programıdır.

Program için giriş şartı nedir?

  1. Lise diploması veya eşdeğer yeterlilik
  2. İngilizce dil yeterliliği

Kabul için gerekli belgeler nelerdir?

Belgelerinizi başvuru sürecinde teslim ediniz.
  1. Eğitim sertifikaları
  2. Pasaport fotokopisi
  3. Biometrik fotoğraf

Eğitim materyallerini sağlıyor musunuz?

Evet. PCIE eğitim materyalleri, videoları, okuma materyalleri, sınavları ve ödevlerin tamamını sağlamaktadır ve bu materyallerin tamamı PCI LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) ve PCIE telefon uygulamasında online olarak kullanılabilir..

Bu programın değerlendirme yöntemi nedir?

Ödevler ve araştırma

Ek eğitim desteği sağlıyor musunuz?

Evet, sorularınızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta ile gönderebilirsiniz. Bunun yanısıra, eğitim ücretlerimiz çok uygun olduğundan ve program kendi kendine çalışma temelli olacak şekilde tasarlandığından, saati 30 Euro'luk bir ücretle kişiselleştirilmiş çevrimiçi öğretmen desteği alabilirsiniz.

Diplomamı nasıl alabilirim?

Size diplomanızın yüksek çözünürlüklü elektronik örneğini ücretsiz olarak göndereceğiz.

Transciptinizle birlikte diplomanızın basılı bir kopyasını 50 Euro diploma ücreti karşılığında adresinize gönderilecektir. Lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulundan emin olun. Kurye ücretleri bulunduğunuz yere göre değişecektir ve gönderi ödemesi öğrenciye aittir.

Diplomamı nasıl alabilirim?

Size diplomanızın yüksek çözünürlüklü elektronik örneğini ücretsiz olarak göndereceğiz.

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulundan emin olun. Kurye ücretleri bulunduğunuz yere göre değişecektir ve gönderi ödemesi öğrenciye aittir.

İLETİŞİM FORMU